Презентації

Для Школи інфографіки команда Інтерньюз-України створила блог - Вчимося працювати з інфографікою.

На ньому викладаємо презентації та навчальні матеріали, корисні лінки та роботи - блог існуватиме й надалі, адже ми сподіваємося на продовження традиції шкіл. Не завадить й тут викласти кілька презентацій:

Коментувати

25-26 травня провели в Білорусі. Нас запросили на Фестиваль молодіжної преси "Твій стиль", який відбувся в Гродно. В рамках освітнього проекту BY_HUB відбулися презентації від українських спікерів.

  • Сергій Горбачов, директор інформаційного центру Коммерсантъ-Украина, cпікер шкіл MediaNext
  • Іван Чернічкін, фотограф, учасник Журналу за 24 години (лютий 2010)

Моя презентація з виступу в Гродно:

25 creative ideas for online resources v moroz

Коментувати

Найцікавіші твіти учасників навчання MediaNext станом на 12.00 26 лютого 2011. Переглядайте слайд-шоу в режимі Full screen.

 

Коментувати

Детальніше...

Доповідач TED Кріс Андерсон вважає, що широке поширення відео в інтернеті лежить в основі загальносвітового феномену, який він називає Інновацією, Яка Прискорена Великою Групою Людей (Crowd Accelerated Innovation), - це процес навчання, що постійно підживлює сам себе, і який за значимістю своєю не поступається винаходу друкарського пресу. Проте, щоб використати потенціал цього феномену, організаціям доведеться перейти до радикальної відкритості. Для TED це буде новою сторінкою в історії...

Коментувати

Детальніше...

Facebook profiles are like belly buttons: Everybody’s got one.

Perhaps that statement’s still a bit of an exaggeration, but by the numbers, we (that is, Internet users around the globe) are becoming more obsessed with Facebook by the day.

One out of every 13 Earthlings and three out of four Americans is on Facebook, and one out of 26 signs into Facebook on a daily basis.

Коментувати

Детальніше...