Команда МГО «Інтерньюз-Україна» спільно з Panin Production cтворила освітній онлайн-посібник у вигляді роликів «10 правил з цифрової безпеки» для користувачів мережі. Анімований ролик покликаний донести до користувачів прості та дієві поради, які зроблять їхнє користування мережею захищеним.

Ролик ви зможете знайти на офіційному каналі Інтерньюз-Україна в YouTube за посиланням http://bit.ly/10rules_cyber-security. Тривалість повної версії відео - 4 хвилини 32 секунди. Оскільки відео робилося під формат YouTube, для зручності перегляду, онлайн-посібник був поділений на п’ять частин, в кожній з яких викладені дві поради.

В переліку десяти порад користування безпечним Інтернетом містяться пропозиції користувачам, як створювати надійні паролі, як убезпечитися при користуванні незахищеним wi-fi, як налаштувати захищений протокол https, як перевіряти надійність лінків в мережі, що таке і навіщо потрібна двохфакторна аутентифікація для вашого мейлу.

«Про безпеку в Інтернеті найбільше турбуються батьки, адже усвідомлюють загрози для своїх дітей з огляду на зловмисників та невідповідний контент» - зазначає Віталій Мороз, керівник програм новимх медіа МГО “Інтерньюз-Україна”. «Разом з тим значна кількість дорослих доволі недбало ставляться до власної присутності в мережі - не задумуються про надійні паролі чи ведуться на фішинг. Переконаний, що переглянувши ролики, користувачі захочуть протестувати поради", - переконаний експерт.

Освітній онлайн-посібник у вигляді відео “10 правил з цифрової безпеки”, як і низка освітніх заходів на тематику цифрової безпеки для журналістів (літо 2014), стали можливими за підтримки проекту У-медіа за кошти АМР США.

Частина перша:


blog comments powered by Disqus