Користувач Nazar Bartosik через власний сайт prosvit.org.ua запустив два тижні тому опитування аби визначити думку користувачів щодо відповідальності за збитий літак #MH17. Питання звучало як: Хто на вашу думку, несе найбільшу відповідальність за збитий Боїнг 777 #MH17 з 298 людьми?

Користувачі мали можливість обрати одну з відповідей - Росія, Україна, Європейський Союз чи США. Голосуванння тривали близько двох тижнів - 4586 користувачів проголосували. За результатами голосування, 78.1% висловилися, що вина лежить на Росії, 13.1% - на Україні. Ще 7.5% та 1.2% висловилися за США та Європейський Союз відповідно.

Проголосувавши, користувачі мали змогу побачити карту візаулізації голосів - найбільша кількість голосів - з України, відповідно, в Україні переважно голосували проти Росії, і навпаки, в Росіії - проти України. В країнах ЄС та США голосували переважно проти Росії. Водночас, незрозумілим є демографічний склад користувачів, які голосували. Цілком ймовірно, це були переважно представники української діаспори.


blog comments powered by Disqus