Прізвище Катерини Пархоменко, мешканки Торезу, що на Донеччині, облетіло світ завдяки кільком постам в Instagram. 24 липня 2014 року на нині видаленому екаунті користувачки за адресою http://instagram.com/zolotosya з’явились фото, на яких дівчина начебто хизувалась тушшю, знайденою на місці падіння малазійського авіалайнера MH17.

УНІАН, hromadske.tv, а слідом за ними The Telegraph, Daily Mail, Mirror та низка інших світових видань розмістили на своїх сторінках скріншоти з інстаграму Катерини. Українські користувачі почали масово критикувати авторку скандального посту. У соцмережах користувачі опублікували особисту інформацію про дівчину: ім’я та прізвище, домашню адресу та посилання на інші акаунти дівчини в соцмережах, зокрема, в Однокласниках.

Російські ЗМІ спробували вигородити дівчину. Зокрема, Комсомольська Правда спробувала показати, що косметика не була з літака MH17. У свою чергу. сайт StopFake описав невдалу спробу російських журналістів, адже твердження “Комсомолки” не підтверджують та не спростовують того, чи мала місце бути така ситуація.

Однак наразі є небагато доказів, що журналісти пішли далі, глибше розслідуючи цей випадок. Досі є незрозумілим, чи дійсно туш була знайдена серед уламків літака MH17? Чи може дівчина просто вирішила у такий спосіб розважитись? Відповіді на запитання могли б дати журналісти, які б знайшли дівчину і спробували б взяти у неї інтерв'ю.


blog comments powered by Disqus