Знайомтесь! Це - Лара Лук'янюк, київська студентка. Енергії у Лари не займати, оскільки вона планує самостійно організувати 9 листопада в Києві конференцію про роботу в соціальних медіа під назвою Be3 http://be3be3.wix.com/conference.

Лара звернулася до нас аби ми стали інформаційним партнерам. Оскільки ця конференція може слугувати подальшому зростанню і лідерству Лари, а також під час події передбачені фахові виступи, ми вирішили підтримати.

Кому буде корисно взяти участь в конференції? За словами Лари Лук'янюк, "конференція призначена для тематичних та персональних блогерів, редакторів спільнот та лідерів думок у соціальних мережах, а також для тих хто збирається створити власне джерело інформації".

Під час конференції виступатимуть: Володимир Галіка, Олександр Рощин, Anders Östlund, Павло Остріков, Світлана Лобанова, Олександр Барабошко.

Реєстраційний внесок - 50 гривень за умови реєстрації до 1 листопада. Це внесок покриє організаційні видатки. Приєднуйтecь, вирішувати вам! Реєстрація - за лінком


blog comments powered by Disqus