Бібліотека

Лекція російськоого професора щодо роботи медіа під час війни дозволяє чітко структурувати основні моменти сучасної пропаганди. Цитати з перших десяти хвилин лекції:

Телевидение дает нам обозначенме, выводы мы делаем сами.

Часто у нас мало собственных мыслей, таковв природа человека.

Пропаганда всегда объясняет, что белое и что черное, что хорошо и что плохо, сейчас объяснять не надо - выводы вы делаете сами. Вам кажется, что вы делаете эти выводы сами, но вас к этии выводам подталкивают.

Если вас начинают в чем-то убеждать - нам кажется что против нас cовершили акт агрессии. Телевидение нас не убеждает.

Интернет пока не заменит телевидение.

Вирішили відібрати відео на тему #євромайдан, що викликали в користувачів Інтернету найбільше позитивних емоцій, а також мають складову гумору. Традиції вінка, Льоні-Космоса та Єгора Лупана прижилися в українському Інтернеті:

1. "У детей из разных регионов украли кусочек счастья" - Чечетов

 

2.Гітарний перебор від Майкла Щура

 

3.Ролик, що висміює Януковича

Для Школи інфографіки команда Інтерньюз-України створила блог - Вчимося працювати з інфографікою.

На ньому викладаємо презентації та навчальні матеріали, корисні лінки та роботи - блог існуватиме й надалі, адже ми сподіваємося на продовження традиції шкіл. Не завадить й тут викласти кілька презентацій:

Для того щоб створити успішний блог вам у першу чергу потрібна мотивація. Ось п'ять способів, які, можливо, допоможуть вам відновити віру в себе та віру у досягнення поставлених цілей. Ці методи допоможуть вам підвищити мотивацію, та продуктивність роботи, навіть у тому випадку, коли ваш блог не винагороджує вас за старання.

 

 

Детальніше...

Представляємо серію постерів з найкращими цитатами лекторів та тренерів Четвертої Літньої школи MediaNext, яка відбулася влітку в Києві. Перше місце заслужено віддаємо Тамарі Бабаковій.

Найцікавіші твіти учасників навчання MediaNext станом на 12.00 26 лютого 2011. Переглядайте слайд-шоу в режимі Full screen.

 

Детальніше...

Teamlog

Web based Time Tracking Solution for Joomla! 1.5 focused on simplicity

Web based Time Tracking Solution for Joomla! 1.5 focused on simplicity. Get the Teamlog extension for free.

Баннер