Статті

Для того щоб створити успішний блог вам у першу чергу потрібна мотивація. Ось п'ять способів, які, можливо, допоможуть вам відновити віру в себе та віру у досягнення поставлених цілей. Ці методи допоможуть вам підвищити мотивацію, та продуктивність роботи, навіть у тому випадку, коли ваш блог не винагороджує вас за старання.

 

 

Коментувати

Детальніше...

Дещо у цій статті вже є буденністю, дещо (як показало життя) вже ніколи не реалізується. Адже тут прогнозуються тенденції розвитку соціальних медіа на 2012 рік, виходячи з реалій року 2009-го. Найцікавіше те, що ми зараз находимося на "середині дистанції", а тому вже можна підсумовувати минуле і водночас ще робити ставки" на майбутнє... 

 

Коментувати

Детальніше...

Попри звичку щодня читати паперову пресу, я усвідомлюю, що саме боротьба традиційних ЗМІ за статус кво гальмує важливі процеси розвитку медіа.

Я вже достатньо дорослий, щоби читати газети. Більше того, я передплачую газету, яку буквально приносять до мого порога шість разів на тиждень. І якщо я коли-небудь осилю суботній номер у суботу, то подумаю й над тим, щоби передплатити недільний. 

Коментувати

Детальніше...

Значну кількість новин про розвиток Інтернету ми отримуємо з США та Європи. Саме Захід задає тон дискусій навколо розвитку соціальних медіа, створивши переважну більшість популярних сервісів. Головна особливість західних мереж  – їхня універсальність. Це дозволяє їм швидко стати популярними на інших континентах. Йдеться не тільки про інтерфейси на різноманітних мовах, але й легкість навігації, простоту використання й навіть кольорову гамму. 

Коментувати

Детальніше...

Сегодня до обеда второго дня 4 модуля #medianext_ua говорили о том “Как зарабатывают интернет-СМИ”. Артур Оруджалиев уверен, что этому способствуют прямые продажи.

 

 

Коментувати

Детальніше...